preloader

7 / 24

+90 212 653 93 68

Zafer Mah. Beydağı Sk. No:28

Yenibosna/İstanbul

Edit

Hakkımızda

Otelin Yenibosna / Şirinevler konumu, kolay ulaşım yolları ve uygun fiyat politikası tercih sebebi olup, ayrıca misafirlerin kendilerini evlerindeymiş hissi yaşatacak konforlukta odalarımız dizayn edilmiştir.

İletişim Bilgileri

Orange Airport Blog

Sinan Erdem Spor Salonu Yakını Otel

Sinan Erdem Spor Salonu Yakını Otel

İstanbul; binlerce yıllık tarihi, etkileyici mimarisi, renkli eğlence hayatıyla gören ve gezen herkesi büyüleyen şehirlerden biridir.
Uğruna imparatorlukların savaştığı İstanbul için “Başkentlerin Başkenti“ denir. Roma, Bizans ve sonrasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkent olan bu görkemli şehir her ziyaretçisini kendine hayran bırakır.

Şehrin her bir semti, tarihi kalıntıları bünyesinde barındıran ayrı bir dünya gibidir. İstanbul’da yaşayanların bile keşfetmekle bitiremeyeceği kadar çok ve büyük hazinelere sahiptir.
Bin yılı aşkın süredir medeniyetler ve kıtalar arasında köprü olan şehir; Avrupa ile Asya kıtasını birbirine bağlamakta ve 12 milyonluk kozmopolit nüfusu içinde harmanlamaktadır. Öte yandan, fethi ile çağ açıp çağ kapatan tek şehir olma özelliği ile de dünya tarihinde ayrı bir yeri vardır.

Orange Airport Otel de Sabah Kahvaltısı, Tam aradığınız gibi hem diyet hem de kahvaltı günün en önemli yemeğidir diyenlere özel…

İstanbul ilimizin bu güzelliklerinin yanısıra burada hem iş hem eğitim için ziyaret edenlerin ayrıca müsabakalara katılan veya izleyen kişilerinde sık sık uğrak alanlarından biri olan Sinan Erdem Spor Salonu yakınlarında kendinize kalacak otel arıyorsanız Orange Airport Hotel hem ulaşım sorunu olmayan konumumuz hem de sakin ve ferah semtimiz sizin tüm seyahatiniz boyunca rahatlıkla güven içinde kalıp seyahatinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir